RIVALS OF IXALAN PRERELEASE

Na začátek nového roku nám přichází vydání Rivals of Ixalan, druhé sady Ixalan bloku! A jako vždy pro Vás týden před oficiálním vydaní sady, pořádáme Prerelease turnaje!

První sealed deck turnaj proběhne již v sobotu 13 ledna od 14:00! V neděli 14 ledna pak následují hned dva další, a to: 2 Headed Giant (2v2) od 10:00 dopoledne a odpoledne od 15:00 (po skončení 2HG) poslední sealed deck. Na ceny rozdáme přátelsky rozdělené 2 boostery na hráče a v sobotu trofej pro vítěze! Pokud se zúčastníte více než jednoho prerelease turnaje, na druhý, nebo třetí dostanete 50,- slevu na startovné! Předregistrace na všechny tři naráz dokonce vyjde i o 150,- méně! Startovné na jednotlivé prerelease bude 600,- za sealed deck, 800,- na 2HG za tým.

Pozor! Prerelease packů máme omezené množství, proto doporučujeme se předregistrovat. Byli bychom neradi kdyby jste přišli a my pro Vás neměli volný prerelease pack. Předregistrace jsou možné přes jakýkoliv kontakt v záložce kontakt, případně na naší facebookové skupině, avšak nejpozději do sobotního večera!

Ps.: První v Orazce vyhrává a poslední je Jace! 😀

You may also like...