PRERELEASE DOMINARIA!

 

Po dlouhých jedenácti letech se příběhem s novou sadou vracíme zpět na Dominarii! Já osobně z toho mám obrovskou radost a rozhodli jsme se proto pro Vás připravit na sobotním prerelease malou oslavu našeho návratu na OG magicovou sféru!

Na sobotním prerelease turnaji proto budeme rozdávat super ceny! Pro první dva nejvýše úmístěné Challenger Deck dle vlastního výběru a 4 boostery Dominarie, pro celou top 8 pak Limited Edition Playmaty od Dragon Shield dle vlastního výběru a 3 boostery Dominarie, do 16 místa taktéž 3 boostery Dominarie a nakonec každý účastník dostane alespoň 2 boostery Dominarie jako cenu za účast! Mimo to si dáme po konci třetího kola losovačku o dva nové Duel Decks: Elves vs Inventors!

V neděli potom samozřejmě tradičně dopolední Two-Headed Giant Prerelease a odpoledne klasický Prerelease!

Jako třešničku na dortu si pro Vás Wizards připravili novinku a to možnost zakoupit BOOSTER DISPLAYE DOMINARIA týden před vydáním sady a to právě u nás na prerelase turnajích! Navíc ke koupi displaye dostanete exluzivní promo kartu Firesong and Sunspeaker, která se jiným způsobem nebude dát sehnat (v boosterech DRA karta přítomna není).

POZOR! Prerelease packů (a místa v klubu) máme omezené množství! Předregistrujte se tak prosím ZDE, abychom se vyhnuli tomu, že by na někoho v sobotu nezbylo. Navíc pro účastníky sobotního prerelease sleva na nedělní turnaje!

PRERELEASE DOMINARIA V DRAČÍ JESKYNI:

SOBOTA 21.4. : začátek ve – 13:00; formát – DRA sealed deck; ceny – viz výše; startovné – 600,-

NEDĚLE 22.4. : 2HG začátek v – 10:00; formát – DRA 2HG sealed deck (8 boosterů/tým); ceny – 2 boostery na tým; startovné – 800,-

odpolední prerelase: začátek ve – 15:00; formát – DRA sealed deck; ceny – 2 boostery na hráče; startovné – 600,-

Doufáme že se na Dominarii těšíte stejně tak jako my a přijdete si s námi užít návrat na domácí sféru magicu!

 

 

*Ceny na sobotní turnaj platí při účasti 32+ hráčů, při menší účasti 2 boostery na hráče.

You may also like...