PRERELEASE GUILDS OF RAVNICA

 

V prvním říjnovém týdnu vychází nová sada Guilds of Ravnica!

A jako vždy pro Vás týden před oficiálním vydaní sady, pořádáme Prerelease turnaje!

První sealed deck turnaj proběhne již v sobotu 29 září ve 14:00! V neděli 30 září pak následují hned dva další, a to 2 Headed Giant (2v2) od 10:00 dopoledne a odpoledne od 15:00 (po skončení 2HG) poslední sealed deck. Na ceny rozdáme přátelsky rozdělené 2 boostery na hráče a v sobotu trofej pro vítěze! Pokud se zúčastníte více než jednoho prerelease turnaje, na druhý, nebo třetí dostanete 50,- slevu na startovné! Předregistrace na všechny tři naráz dokonce vyjde i o 150,- méně! Startovné na jednotlivé prerelease bude 600,- za sealed deck, 1100,- na 2HG za tým.

Stejně jako posledně bude možnost zakoupit BOOSTER DISPLAYE GUILDS OF RAVNICA týden před vydáním sady a to právě u nás na prerelase turnajích! Navíc ke koupi displaye dostanete exluzivní promo kartu Impervious Greatwurm, která se jiným způsobem nebude dát sehnat (v boosterech Guilds of Ravnica karta přítomna není).

 

 

Pozor! Prerelease packů máme omezené množství, navíc si můžete předem vybrat guildovní pack kde bude guild booster obsahující pouze karty barev dané guildy. Proto doporučujeme se předregistrovat a dát nám vědět jaký guildovní pack by jste chtěli. Byli bychom neradi kdyby jste přišli a my pro Vás neměli volný prerelease pack. Předregistrace jsou možné přes jakýkoliv kontakt v záložce kontakt, případně na naší facebookové skupině, avšak nejpozději do pátečního večera!

Tešíme se na Vás a doufáme že si turnaje užijete! =o)

You may also like...