PRERELEASE WAR OF THE SPARK

V prvním květnovém týdnu vychází nová sada War of the Spark!

A jako vždy pro Vás týden před oficiálním vydaní sady, pořádáme Prerelease turnaje!

První sealed deck turnaj proběhne již v sobotu 27 dubna ve 14:00! V neděli 28 dubna pak následují hned dva další, a to 2 Headed Giant (2v2) od 10:00 dopoledne a odpoledne od 15:00 (po skončení 2HG) poslední sealed deck. Na ceny rozdáme přátelsky rozdělené 2 boostery na hráče a v sobotu trofej pro vítěze! Pokud se zúčastníte více než jednoho prerelease turnaje, na druhý, nebo třetí dostanete 50,- slevu na startovné! Předregistrace na všechny tři naráz dokonce vyjde i o 150,- méně! Startovné na jednotlivé prerelease bude 600,- za sealed deck, 1100,- na 2HG za tým.

Stejně jako posledně bude možnost zakoupit BOOSTER DISPLAYE WAR OF THE SPARK týden před vydáním sady a to právě u nás na prerelase turnajích! Navíc ke koupi displaye dostanete exluzivní promo foil kartu TEZZERET, MASTER OF THE BRIDGE, která se jiným způsobem nebude dát sehnat (v boosterech War of the Spark karta přítomna není).

Pozor! Prerelease packů máme omezené množství, proto doporučujeme se předregistrovat. Byli bychom neradi kdyby jste přišli a my pro Vás neměli volný prerelease pack. Předregistrace jsou možné přes jakýkoliv kontakt v záložce kontakt, případně na naší facebookové skupině, avšak nejpozději do pátečního večera!

Tešíme se na Vás a doufáme že si turnaje užijete! =o)

You may also like...