MODERN HORIZONS PRERELEASE

14 června vychází zbrusu nová sada Modern Horizons! A již o týden dříve, v sobotu 8 června pro Vás budeme pořádat prerelease drafty s touto sadou!

Modern Horizons, jak už název sám o sobě napovídá, je sada zaměřená přímo na formát modern a je první sadou vyhýbající se standardu. Modern Horizons obsahuje 254 karet a to jak zcela nových, tak i karet reprintnutých, které se vydáním této sady stanou poprvé „modern-legal“.

Tato sada je plná karet, které posílí stávající modernové strategie a zároveň karet které by mohly dát základ strategiím zcela novým!

Účastníci našich sobotních draftů se navíc mohou těšit na prerelease promo Astral Drift, kterou dostane každý hráč. Navíc budou v sobotu pro účastníky draftu k dispozici booster displaye Modern Horizons v předprodeji za akční cenu a ke každému boxu promové buy-a-box Flusterstormy!

Budeme se na Vás těšit v sobotu 8 června. Drafty začínají vždy osmi hráči u stolu, počínaje 15:00. Startovné 500,- , na ceny 1 booster Modern Horizons na hráče, rozděleno dle umístění po třetím kole.

You may also like...