PRERELEASE CORE SET 2020

V druhém červencovém týdnu vychází nová sada CORE SET 2020!

A jako vždy pro Vás týden před oficiálním vydaní sady, pořádáme Prerelease turnaje!

První sealed deck turnaj proběhne již v sobotu 6 července ve 14:00! V neděli 7 července pak následují hned dva další, a to 2 Headed Giant (2v2) od 10:00 dopoledne a odpoledne od 15:00 (po skončení 2HG) poslední sealed deck. Na ceny rozdáme přátelsky rozdělené 2 boostery na hráče a v sobotu trofej pro vítěze! Pokud se zúčastníte více než jednoho prerelease turnaje, na druhý, nebo třetí dostanete 50,- slevu na startovné! Předregistrace na všechny tři naráz dokonce vyjde i o 150,- méně! Startovné na jednotlivé prerelease bude 600,- za sealed deck, 1100,- na 2HG za tým.

Tradičně již bude možnost zakoupit BOOSTER DISPLAYE CORE SET 2020 týden před vydáním sady a to právě u nás na prerelase turnajích! Navíc ke koupi displaye dostanete exluzivní promo kartu Rienne Angel of Rebirth, která se jiným způsobem nebude dát sehnat (v boosterech M20 karta přítomna není).

Pozor! Prerelease packů máme omezené množství. Proto doporučujeme se předregistrovat. Byli bychom neradi kdyby jste přišli a my pro Vás neměli volný prerelease pack. Předregistrace jsou možné přes jakýkoliv kontakt v záložce kontakt, případně na naší facebookové skupině, avšak nejpozději do pátečního večera!

Tešíme se na Vás a doufáme že si turnaje užijete! =o)

You may also like...