Turnaje

Omlouváme se, ale připravujeme pro Vás nové stránky Dračí Jeskyně. Naše prostory jsou Vám však stále k dispozici v podobě turnajů, které aktuálně naleznete zde ve formě událostí:
Facebook Stránka Dračí Jeskyně – Události / Turnaje
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Pravidelné turnaje:

Úterý – MTG: Modern od 17:30 (Odkaz na detail této události. Datum konání akce nemusí být aktuální – odkaz slouží pouze pro detailnější informace o daném turnaji.)

Středa – MTG: UCS od 17:30 (Odkaz na detail této události. Datum konání akce nemusí být aktuální – odkaz slouží pouze pro detailnější informace o daném turnaji.)

Pátek – MTG FNM: Vintage Cube Draft od 18:00 (Odkaz na detail této události. Datum konání akce nemusí být aktuální – odkaz slouží pouze pro detailnější informace o daném turnaji.)

Sobota – MTG: Duel Commander od 14:00 (Odkaz na detail této události. Datum konání akce nemusí být aktuální – odkaz slouží pouze pro detailnější informace o daném turnaji.)

Neděle – MTG: Pionner od 11:00 (Odkaz na detail této události. Datum konání akce nemusí být aktuální – odkaz slouží pouze pro detailnější informace o daném turnaji.)

UPOZORNĚNÍ: Pokud se datum Speciálního a Pravidelného turnaje shoduje, tak Pravidelný turnaj v daný den neprobíhá.

Speciální turnaje:

MTG – Store Championship: Outlaws of Thunder Junction

12.05.2024 Neděle od 11:00 – Sealed Deck: Outlaws of Thunder Junction

MTG – FNM Draft: Outlaws of Thunder Junction

19.04.2024 Pátek od 18:00 – Draft: Outlaws of Thunder Junction